Azja Południowo-Wschodnia / South East Asia

6 miesięczna podróż przez Indonezję, Malezję, Tajlandię, Birmę, Laos, Kambodżę i Wietnam była prawdziwą kulturową przygodą! Te różnice w zachowaniach, smakach i zapachach, przyniosły coś dotąd naprawdę nieznanego. Nowe historie i kultury, nowi wspaniali ludzie na mojej życiowej drodze. Podróżowałam głownie sama, choć po drodze często spotykałam kogoś, kto jechał w tą samą stronę co ja. Świetnym doświadczeniem było tez korzystanie z couch surfingu – ogromnie doceniam gościnność tych ludzi, a także chęć dzielenia się tym, co maja, choć często pod względem materialnym jest tego niewiele. Azja była też momentem spotkania z medytacja, reiki i generalnie odkrywania swojej duchowości. Zaczęłam dostrzegać jak wielkimi materialistami jesteśmy w europie, a także jak niewiele w życiu jest mi potrzebne.

Podróż po Azji była też dla mnie, jako kobiety niesamowicie ważna, ponieważ przełamałam strach i zaczęłam podróżować sama, co drastycznie zmieniło sposób odczuwania i przeżywania podróży. Najważniejsza zmianą były kontakty z ludźmi, częstsze i bardziej intensywne, ale także elastyczność w sposobie podróżowania. Jestem pewna ze wrócę pewnego dnia do Indonezji Tajlandii i Wietnamu, bo te wspominam najlepiej.

Collages48 Collages47 Collages46 Collages45 Collages49 Collages44 Collages43 Collages42 Collages41 Collages40-001 azja2 Collages37 Collages38 Collages39 azja1

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: